KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10367872
nr 1036 7872
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Akvarell, Maria Boczewska (f. 1940), Ros, signerad, 28x39
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 maj 2016
kl 20:32:49
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska